Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kde je pravda?

15. 9. 2011

 

Kde je pravda

 

Litoměřický deník zveřejnil 13. 9. článek, ve kterém starostka města m.j. hodnotí práci místního strážníka. Ten se v diskusním fóru – anketě - proti některým výrokům ohradil.

Starostka města Třebenice M. Patrovská celou záležitost dementovala v LD i na webu města. Přesto, že k článku měla být vedena diskuse až do pátku 18. 9. 2011, byl článek z běžně dostupných stránek odstraněn. Občané se již nedozvědí, jak anketa dopadla. Závažnější ale je, že zřejmě neměl pravdu ani LD, jinak by článek nestáhl. Pravdu neměl ani místní strážník. S jeho stanoviskem a troušením informací po městě nesouhlasila řada občanů. Starostka města již tradičně mlžila jako podzimní ráno, a korunu všemu nasadila zveřejněním dementi na webu města. Jak se tato informace slučuje s rozhodnutím zastupitelstva, že na stránkách města nebude zřízeno diskusní fórum? Jak se opět ukázalo, „Právo“ zveřejňovat informace na městských stránkách a v ČG mají jenom někteří Občané.

Běžný občan se může jenom dohadovat, kdo má pravdu. Zřejmě jako v ostatních případech, kdy představitelé města neříkali občanům pravdu, bude celá záležitost zapomenuta a zavedený systém o právech občanů a voličů zůstane planou deklarací.

 

                                                                                                          F. Immer

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hi everyone. I need to help

(ltoncoame, 24. 12. 2018 22:28)

I am ltonser. I need help. What can i do it?

Measuring Blood Pressure

(AFutdunnysyday, 21. 9. 2018 9:33)

Torsion bras de quelqu'un est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre moelle bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-feminin-review/

Elevated Blood Power - National Heart

(AImmamysex, 22. 8. 2018 0:51)

Poids est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre determination bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/comprime-cialis/

Barykovi

(Immerová, 13. 12. 2011 14:03)

Milý Baryku, pokusím se částečně reagovat na smazané příspěvky. Neměla jsem v úmyslu tlačit p. Novotného do kouta. Jen mě zajímalo, v čem je problém. Nechápu už to, že někdo nedokáže provést inventarizaci v požadovaném rozsahu a dovolí si závadu z předchozí kontroly nenapravit. Zcela nepochopitelné pak je, že se někdo podepíše pod nepravdivé údaje. Na to není žádná omluva, i když jsem jednu úsměvnou, spíše tedy výmluvu, slyšela. Co se týká kontrolního výboru, docházím k názoru, že ten kontroloval pouze to, zda MěÚ podal ve stanoveném termínu a rozsahu krajskému auditu zprávu o odstranění nedostatku. Nemusím mít pravdu a všechno může být jinak. A že v Třebenicích funkcionáři občanům na dotazy občas neodpovídají, není žádná novinka. Pan Novotný sice před nedávnem psal, že všem občanům, pokud se ptají pod svým jménem, bez rozdílu ochotně odpoví, ale jak už jsem psala, důvodů proč neodpovídá může být víc. Určitě by se mu neodpovídalo lehce a co my víme, třeba mu to zakazuje nějaká tajná opoziční smlouva. S tím Litoměřickým deníkem to vůbec není špatný nápad.

Re: Barykovi

(Haryk, 18. 12. 2011 20:01)

Těch nepochopitelných věcí je velká smradlavá hromada.Stačí se podívat na příspěvky p.Preise.Snad si nemyslíte,že někdo něco kontroluje?To máte těch negativních zkušeností s nima málo?I kdyby vám p.Novotný odpověděl,stejně by pravdu nenapsal.Nebude si přece dělat do vlastního hnízda.

Re: Re: Re: Barykovi

(Hana, 22. 12. 2011 12:32)

Tak nevím, jestli se mám smát nebo brečet. Jak si zrovna Baryk může brát za příklad p. Havla, který se řídil heslem pravda a láska zvítěží nad lží a nenávistí, když z Baryka čiší přímo nenávist, zloba a pomstichtivost. Fuj, fuj, fuj. Spíš mi to připadá jako poslední výkřik za to, že mu bylo ublíženo. Inteligentním lidem už musí být jasné, kdo vlastně baryk/čka/ je.Za tento váš příspěvek si vás už nemůže vážit snad nikdo, nebo možná jen ten třebeničan.

Re: Re: Re: Re: Barykovi

(Mgr. Dalibor Preis, 23. 12. 2011 6:28)

Vaše arogance a arogance Vašich oblíbených je na úrovni bolševických praktik. První, kdo začal lživě zasahovat do osobních rámců jste byla Vy a to Vaše oblíbené a prolhané vedení města(pomluvami, šíření fám, lži, články v novinách, represe na zaměstnance školy, anonymy). Nedivte se potom, když se Vás lidi bojí, že jim ujede jazyk. Ale nebojte se, já si Vás všechny v tisku podám a ujišťuji Vás, že bolševické vedení města a jejich spřízněnce to bude mrzet. Zmůžete se pouze na atak opět do osobních rámců. V komunální politice všem takovým bolševikům, jako jste Vy, zatopím za všechny ty Haryky a Baryky. Spolehněte se. A můžete se klidně soudit a soudem vyhrožovat i v tisku. Já to ustojím.

Re: Re: Re: Re: Re: Barykovi

(pepík, 24. 2. 2015 3:57)

Jo a zatím nasekáš dluhy a až to bude přes 500 000.- tak jako zbankrotuješ.Prostě pravičák.Ukrást a neplatit.

Re: Re: Re: Re: Barykovi

(Haryk, 8. 1. 2012 10:26)

Hana neví jestli se má smát nebo brečet,tak by se třeba mohla nad sebou zamyslet.Copak asi čiší z jejích příspěvků než zloba,pomlouvačnost a sprostota.Za co by jsme si tak měli Hany vážit?

Re: Re: Re: Barykovi

(Třebeničan, 22. 12. 2011 13:24)

Baryku, lituji, ale ani komentář z 19.12. 0:39 neodpovidá podmínkám pro zveřejnění.

Třebeničanovi

(Hana, 29. 12. 2011 15:13)

I přesto, že jste příspěvek Baryka ze dne 19. 12. 0:39 hod. smazal, koluje po Třebenicích, protože si ho někdo stihl vytisknout, tak jako jeho příspěvek ze dne 12. 12. 00:21 a 00.29 hodin. Tyto příspěvky, a nejen tyto, už opravdu překročily určité hranice a nedopovídají podmínkám pro zveřejnění. Největší vinu však klademe právě administrátorovi těchto stránek, protože lživé příspěvky píše právě on a občané pak zmateni, na ně reagují. Vyhledala jsem lékaře, abych s ním konzultovala, co to může být za člověka, který si takovéto stránky zřídí a takto se prezentuje a dostalo se mi zajímavé odpovědi. Může to být člověk, který toho v životě moc nedokázal a takto si to vynahrazuje, člověk, který byl v dětství šikanován nebo naopak je šikanovaný dnes, nebo je tzv. podpantoflák a někdo ho řídí. Tak nevím, co si mám vybrat.

Haně 29.12.2011 v 15:13 hod

(Třebenčan, 29. 12. 2011 18:18)

Nedivím se, že příspěvek Baryka koluje po Třebenicích. Váš návod ze dne 22.12. v 15:13 hod. byl úspěšný. V komentáři jste napsala: „Žádné příspěvky už administrátor mazat nemusí, už jsou všechny vytištěné a připravené k další práci.“ Z toho usuzuji, že jste je nechala „kolovat“. Když už jste byla u toho doktora, měla jste se zeptat, co je to za nemoc, když o sobě píšete v množném čísle. Nebo jste vinu kladla s doktorem? Přesto vám děkuji za zájem o mou osobu. Já bych kvůli vám doktora nevyhledával. Jak rozřešíte odpověď, které se vám od pana doktora dostalo, ponechám jenom na vás. Bude to pro vás asi pěkná fuška. Co se týká narážky na lživé příspěvky, můžete uvést některé konkretní údaje? Alespoň z jednoho, rád se opravím nebo omluvím.

Re: Třebeničanovi

(Mgr. Dalibor Preis, 1. 1. 2012 12:01)

Vůbec není divné, že se "Hana" chopila svých bolševických praktik ovlivňovat davovou scénu. Vládnoucí sekta v zastupitelstvu se totiž topí, jak jinak, ve lžích a v podvodech a já jsem jenom rád, že se dále dokazuje, že všichni, co tuto sebranku podporují, jsou ta největší spodina z bolševických rodin.

Jistě se ti, co vlezli bolševikovi Vobořilovi na kandidátku a prolhané Patrovské, nebudou zabývat jejich lží při projevech na veřejné scéně, na půdě zastupitelstva. Nemají to totiž v jejich sektářské náplni.

Jenom čekám, kdy vlastně městský úřad podá tu žalobu na svědky u soudního přelíčení, za údajné křivé svědectví. Jak bych byl rád, kdybych já, jako antikomunista si to mohl rozdat s bolševickými fracky.

Vobořil s Vobořilovou, ti mohou dál prodávat hrnce, a vlastně řídit dvě jejich hloupé fanynky, protože na nic jiného se nezmohou. A můžete mi věřit, "Hano", že její fráze zveřejním v novinách že si to za rámeček nedá v celém okrese. No a Patrovská s Hajnou, jak se mnou nechtějí diskutovat o slovíčkách, tak to si okres a všichni ostatní pracovníci školských zařízení dobře promyslí, jaké služebníky bývalého režimu tu vlastně máme.

Možná by bylo dobré, kdybyste všechny Gottwaldovy děti informovala, že ta odezva, proč se všechny lži dostaly do novin, je vlastně Vaše zásluha(Vy a "Honza"), a samozřejmě další....

Co bych k tomu mohl dodat. Požádal jsem jednoho zastupitele z opozice, aby zajistil přesný zápis dialogu z posledního veřejného zasedání mezi mnou a bolševikem Vobořilem. Vlastně všechny ověřovatele. Jaká čest vládně v zastupitelstvu mi je naprosto jasné, ale dám se překvapit. Pak začne to správné tóčo. A ta Vaše sebranka "Hano", se zmůže pouze na anonymy, jak jste to doposud dělali, protože vše, co tu vyslovím, je pravda. Čest práci, soudružko!!!

Již dnes má vedení města pověst třebenického katana a všem bych Vám přál, aby Vás ve finále léčil doktor Gebhardt.
:-)

Re: Re: Třebeničanovi - Preisovi

(Jana, 4. 1. 2012 21:46)

Kolik bylo asi promile v krvi v poledne po Silvestru? Asi dost, protože normální člověk by tohle nenapsal.

Re: Re: Re: Třebeničanovi - Preisovi

(Mgr. Dalibor Preis, 5. 1. 2012 22:43)

A do jaké sorty patříte Vy? Nejraději bych opakoval, co řekl Kalousek Rathovi, ale za to mi nestojíte. Přečtěte si něco o bolševismu a pak to porovnejte s místní radnicí. Zřejmě lež je Váš atribut. Nedivím se, proč nereagujete na Hanu.

Re: Re: Re: Re: Třebeničanovi - Preisovi

(Kámoš, 6. 1. 2012 15:05)

Do jaké sorty asi může patřit si snad můžeš odpovědět sám. Jana nebo Hana to ti vyjde na stejno. Přečet jsem si tvoje příspěvky na TM společenská rubrika ke článkům toho patolízala.Perfektně jsi ho odhad. Pomahači jsou horší než oni protože si potřebujou hojit mindráky. A jak je to s tou nahrávkou a kdo jí pořídil a co je na ní,tomu moc nerozumím?Ty tvoje příspěvky jsou divně zařazené skoro jsem je přehlíd.Jeho reakce jsou srandovní.

Re: Re: Re: Re: Re: Třebeničanovi - Preisovi

(Haryk, 8. 1. 2012 10:35)

Pan Preis má pravdu všechno jede jako dřív a jsem zvědavý co najde v zápise ze zasedání.Ta nahrávka mě taky zajímá o co vlastně jde?Jestli jsem dobře četl,tak jí pořídil p.Prouza?No tak jí třeba zveřejní ne?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Třebeničanovi - Preisovi

(Haryk , 10. 1. 2012 15:56)

A už je to tu zase.Baryk a Haryk mu nedají spát a nemá cenu něco mu vymlouvat,je mi ukradený.Ale ta nahrávka mě furt zajímá,rád bych jí na rozdíl od p.starostky slyšel,třeba je už "studená".Protože p.Prouza dává přednost otevřenému hledí,pořizuje si tajné nahrávky a podle jeho přiznání je pilně rozšiřuje a někdo prý ho chce zdiskreditovat.Lepší fór jsem dlouho neslyšel.A titul podrazák ať si šetří pro sebe

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Třebeničanovi - Preisovi

(Barýk, 10. 1. 2012 21:22)

Pane Prouza, já tu nic o žádných nahrávkách nepsal a je mi to docela fuk, jestli něco studeného máte. tak mě laskavě do toho netahejte.Jste jak ten zapšklej ,vzteklej major, kterého hrál Roman Skamene v Tankovém praporu od Škvoreckého. Docela jak vystřiženej. A ještě něco k Haně,nyní Janě. Vedení městra tu nechce kvůli p.Preisovi a pd. diskutovat, tak proč Vy to porušujete, paní Evo?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Třebeničanovi - Preisovi

(l.preis, 14. 1. 2012 9:19)

Mohu se zeptat, kdy ta nahrávka byla Patrovské nabídnuta a z jakého důvodu?


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16

následující »