Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kde je pravda?

15. 9. 2011

 

Kde je pravda

 

Litoměřický deník zveřejnil 13. 9. článek, ve kterém starostka města m.j. hodnotí práci místního strážníka. Ten se v diskusním fóru – anketě - proti některým výrokům ohradil.

Starostka města Třebenice M. Patrovská celou záležitost dementovala v LD i na webu města. Přesto, že k článku měla být vedena diskuse až do pátku 18. 9. 2011, byl článek z běžně dostupných stránek odstraněn. Občané se již nedozvědí, jak anketa dopadla. Závažnější ale je, že zřejmě neměl pravdu ani LD, jinak by článek nestáhl. Pravdu neměl ani místní strážník. S jeho stanoviskem a troušením informací po městě nesouhlasila řada občanů. Starostka města již tradičně mlžila jako podzimní ráno, a korunu všemu nasadila zveřejněním dementi na webu města. Jak se tato informace slučuje s rozhodnutím zastupitelstva, že na stránkách města nebude zřízeno diskusní fórum? Jak se opět ukázalo, „Právo“ zveřejňovat informace na městských stránkách a v ČG mají jenom někteří Občané.

Běžný občan se může jenom dohadovat, kdo má pravdu. Zřejmě jako v ostatních případech, kdy představitelé města neříkali občanům pravdu, bude celá záležitost zapomenuta a zavedený systém o právech občanů a voličů zůstane planou deklarací.

 

                                                                                                          F. Immer

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

p. Immerovi

(Hana, 23. 10. 2011 16:54)

Nemusíte mě upozorňovat na moje povinnosti a školit o tom, co je a není trestný čin. Já si z toho na zadek nesednu. V roce 1991 jsem měla úplně jiné starosti a nebydlela jsem tady i a nyní je to trestný čin již promlčený. A ještě že, představte si, že by se dohledalo účetnictví z těchto let. Pochybuji, že p. EU promluví, protože by si nakala do vlastního hnízda. V té době jistě fungovaly všechny kontroly perfektně, škoda, že to nejde doložit.

p. Urbánkové

(Hana, 25. 10. 2011 17:21)

Tak to je dobře, že budete zpronevěru splácet, už jen proto, že i na soud by zase mohlo zapůsobit.

Haně

(Urbánková, 24. 10. 2011 8:30)

Můžu Vám říci, že účetnictví od roku 1991 na úřadě v roce 2008 a 2009 ještě bylo a celé a nebojte se, i řádně překontrolované starostou a jeho desítkami lidí. K jejich nelibosti se nic nenašlo.Byly tam veškeré faktury
od vástavby plynofikace,kanalizace a ČOV spolu s doklady o opravách chodníků a pod. včetně běžného účetnictví. Já začala krást až za éry Vobořila,v té době jsem začala mít dost problémů i sama se sebou. Za to dostanu trest a peníze budu splácet dál. Tak jen aby tu zase nešířil někdo nějaké drby a lži.

Re: p. Urbánkové

(Mgr. Dalibor Preis, 26. 10. 2011 7:53)

Soudružko Hano. Vy se opravdu hodíte do ženské Vobořilovy ochranky. Něco podobného, co měl Kadáfi. Na úřadě byly ty nejvyšší kontrolní orgány, že kdyby ty byly dnes na úřadě, tak ho musí zavřít.
To co máte význačné, to je arogance a sprostota. Je to Vaše kultivovanost, vaše norma, kterou považujete za etiku. Jste na stejné hladině, jako současné vedení radnice. Neurvalost, zášť, lhaní.
První skartaci prováděl komunista Vobořil. Teď, za účasti Patrovské, prováděl druhou. Fandíte těm, co Třebenice totálně vytenelovali. Já se mohu bát jen jednoho, že Vaše děti na mě jednou budou najíždět autem něbo mně psát urážlivévé anonymy. Jistě s tím máte už zkušenost. Vy se nemůžete stydět. To je Vaše norma, Vaše etika. Nedivím se, že máte informace od zastupitelů, je jich tam také takových dost.

Re: p. Urbánkové

(Urbánková, 31. 10. 2011 12:44)

Hlavně že pro Vás je to dobře. A co zapůsobí na soud, ponechám přeci jen na soudu, ne na Vás. Děkuji.

Re: Jakou cenu má lidský život?

(Eva Hajná, 19. 10. 2011 8:44)

Město se neodvolalo. Nepozorně čtete. Už jednou jsem jsem psala, že se odvolal státní zástupce, takže žádné prý.

Re: Re: Jakou cenu má lidský život?

(Baryk, 19. 10. 2011 9:35)

Státní zástupce to udělal na něčí popud nebo si město platí právničku pro tento případ jen tak? Nebo za ty peníze, co dostala, seděla u soudu pro nic za nic? Jste směšná a děláte z lidí pořád blbce. Pořád Já nic, já muzikant, to všechno ti ostatní a vy za nic nemůžete.

Re: Re: Re: Jakou cenu má lidský život?

(Immerová, 19. 10. 2011 14:59)

Netroufám si tvrdit, že se státní zástupce rozhodl sám za sebe, i když by to tak mělo být, a tak jsem tomu také rozuměla. Bylo by ale docela překvapující, že by si vedení města další soudní projednávání přálo, protože si jistě uvědomuje, že to také pro některé z nich nemusí dobře skončit.

Re: Re: Re: Re: Jakou cenu má lidský život?

(baryk, 20. 10. 2011 13:50)

Tak to Vás p. Immerová asi zklamu.Jestliže tu paní Hajná napsala, že se státní zástupce odvolal proti výši trestu(a oni s tím jako nesouhlasí), bude odvolací soud posuzovat jen tu výši trestu, žádné výpovědi, nic. Toto mi sdělil kamarád ,který toto kolečko se soudy absolvoval. Tudíš se nemají opravdu čeho bát a jak vidíte, taky se nebojí a ještě lžou,
a to jim asi ta jejich dobře placená právnička jistě dávno sdělila. Státnímu zástupci dodalo město podklady a policie to jen posvětila jako trestný čin, aniž by musela něco hledat,to hledalo půl města. Tudíž státní zástupce zastupuje nejenom stát, ale i město se všemi náležitostmi.

Hvězdě

(Hana, 30. 10. 2011 9:35)

No jsi fakt Hvězda jasná, kdybys nebyla, tak by si věděla, že na úřadě mají v pátek úřední hodiny do 14.30 hod.

Re: Hvězdě

(Haně, 30. 10. 2011 17:37)

Proto už tam nejsou od rána.

Re: Hvězdě

(Haně, 30. 10. 2011 19:43)

Těší mě žes tak pečlivě četla můj příspěvek,nic ti neuniklo.A ve vozíkách v Makru měly docela jiné věci než kancelářské potřeby.Nejsme slepí!!!!

Sebereflexe?

(Mgr. Dalibor Preis, 26. 10. 2011 9:24)

Tak to je fór. Hajná se rozpomněla, že bude kandidovat na místostarostku. Jen tak, nápad ze snu. A její aktivity hájit podvody ve finančním výboru, to se rozhodla asi také sama. Dokonce není namyšlená. Jak si toto někdo může myslet. Vždyť práci místostarostky zvládá hravě.
Ženská bez referencí, odborných zkušeností, bez provozních znalostí, prohlásí, že má odborné znalosti? A to na post místostarostky? Ženská, která přepsala s Čepelákem zápis z kontroly o nedostatcích, které se stejně objevily v pozdějším auditu, nemůže mít ani charakter, co potom jiného? Ženská, která hájí udavače ,podporuje anonymního pisálka, vysedává v pracovní době u neoficiálních webových stránkách, má tu drzost něco takového vyslovit?
Tak ten její příspěvek si musí každý přečíst. Naše město bude vzkvétat.
To jsem zvědav, jak se nám zkušenosti z regionálního rozvoje uplatní.
A co takhle posekat potok a vyřezat náletové křoviny, které Vobořil deset let blokoval čistit. Když to mají zadarmo, mělo by to být hotové. Půjde se kontrolní výbor podívat, nebo ho bude muset někdo "nakopnout"?

p.Preisovi

(Hana, 30. 10. 2011 9:43)

A jaké máte zkušenosti vy s veřejnou správou, že jste kandidoval ve volbách? Napište nám o tom něco. Děkuji

Honzovi

(Haryk, 23. 10. 2011 16:47)

Aby mohly Amazonky dělat pořádek,musely by začít minulostí nejen u školy.A do toho se jim evidentně nechce.Já nikomu nestraním a jsem pro to padni komu padni.Kdo co prošustroval,to by měl zaplatit pěkně ze svý kapsy.Jenomže po Vobořilovi Amazonky prošustrované peníze vymáhat nechtějí ze známých důvodů a tak je nemůžou vymáhat ani po ředitelovi školy.V tom je ten zakopanej pes.Tady jde o něco úplně jiného než o chybičky!!!Zrovna tak nebudou ani náhodou kritizovat "stavitele" zdravotního střediska,ten je přece jejich parťák.Radši do toho nasypou další peníze

Harykovi

(Eva Hajná, 24. 10. 2011 7:42)

Můžete mi prosím sdělit číslo zákona, dle kterého se dají reklamovat stavební práce 20 let zpětně? V archivu totiž není možné najít dohodu o provedení práce na tuto stavbu, kde by se dala vyčíst záruční doba. Asi nám opravdu nezbyde nic jiného, než investovat do starých, zdevastovaných budov, ale i do novějších.

Re: Harykovi

(Baryk, 24. 10. 2011 8:15)

Od toho na městě jste, abyste si našli čísla zákonů.A v archivech se snad hrabalo před 3 lety dost lidí,aby něco našli nebo ještě lépe ztratili. A nechat 10 let vše dále devastovat jako jsou kotelny, budovy atd. Nemůžete vše svést na minulé vedení,za 10 let nemusel Václav postavit jen tu tělocvičnu, ale opravovat jemu svěřený majetek města , protože když mi teče do baráku nekoupím si přeci nové auto a pak se budu divit, že ja to tak?

Re: Re: Harykovi

(Eva Hajná, 24. 10. 2011 8:33)

On totiž žádný takový zákon neexistuje. V archivu se sice hledalo, ale pouze 10 let zpětně. Materiály staré 20 let na úřadě nejsou. Jinak Vašemu zmatenému příspěvku nerozumím.

Re: Re: Re: Harykovi

(Haryk, 24. 10. 2011 8:57)

To vím také, ale jsem rád, že jste paní Haně potvrdila, co tu napsala p. Urbánková. Že se kontrolovalo 10 let zpátky. A pak kdo si vymýšlí. Měly by jste se už nějak domluvit, aby jste si neodporovaly a šly "Kupředu levá"Pro Vás jsou zmatené, pro mě ne. Ale přes to vlak nejede, že?
Od cca 7.00 hodin sedíte u počítače a odpovídáte, to Vás chválí,takový zájem. A jinak na městě nemáte co na práci?

Re: Re: Re: Re: Harykovi

(Baryk, 24. 10. 2011 9:03)

Omlouvám se Harykovi, příspěvek p. Hajné byl ode mne. Jen jsem se překlepl.Baryk


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16

následující »