Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kde je pravda?

15. 9. 2011

 

Kde je pravda

 

Litoměřický deník zveřejnil 13. 9. článek, ve kterém starostka města m.j. hodnotí práci místního strážníka. Ten se v diskusním fóru – anketě - proti některým výrokům ohradil.

Starostka města Třebenice M. Patrovská celou záležitost dementovala v LD i na webu města. Přesto, že k článku měla být vedena diskuse až do pátku 18. 9. 2011, byl článek z běžně dostupných stránek odstraněn. Občané se již nedozvědí, jak anketa dopadla. Závažnější ale je, že zřejmě neměl pravdu ani LD, jinak by článek nestáhl. Pravdu neměl ani místní strážník. S jeho stanoviskem a troušením informací po městě nesouhlasila řada občanů. Starostka města již tradičně mlžila jako podzimní ráno, a korunu všemu nasadila zveřejněním dementi na webu města. Jak se tato informace slučuje s rozhodnutím zastupitelstva, že na stránkách města nebude zřízeno diskusní fórum? Jak se opět ukázalo, „Právo“ zveřejňovat informace na městských stránkách a v ČG mají jenom někteří Občané.

Běžný občan se může jenom dohadovat, kdo má pravdu. Zřejmě jako v ostatních případech, kdy představitelé města neříkali občanům pravdu, bude celá záležitost zapomenuta a zavedený systém o právech občanů a voličů zůstane planou deklarací.

 

                                                                                                          F. Immer

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Třebeničanovi - Preisovi

(apro, 9. 1. 2012 23:11)

Harýku/Barýku, asi vás velmi zklamu. Ty nahrávky, kterými se mne snažíte zkompromitovat jsou už dávno „studené“. Když budete mít zájem, tak vám paní starostka určitě potvrdí, že jsem jí nabídl „flešku“ s nahrávkami, což ona velmi diplomaticky odmítla. Takže vaše snaha mne zdiskreditovat vychází naprázdno. O těchto nahrávkách (nahrávky byly doporučeny ministrem vnitra Johnem) věděli pouze dva lidé a to p. Preis a p. Immer. Takže se teď podělte o titul podrazáka mezi sebou. Pokud se mne týká, dávám přednost otevřenému hledí.

Re: Re: Re: Re: Třebeničanovi - Preisovi

(Jana, 8. 1. 2012 14:20)

K vaší sortě rozhodně nepatřím. Zapšklý, nesnášenlivý a věčně ukřivděný lidi rozhoně nemusím. A ty vaše věčný příspěvky o bolševicích .....běžte se s nima už bodnout, pak vyhrožování o příspěvcéch do novin na celém okrese...... Přečetla jsme si i příspěvky na TM a s kámošem taky nesouhlasím, pan Prouza se snažil objasnit neshody v důchodcovském klubu, a že to tam rozeštval pan Immer je věc zřejmá.

Re: Re: Re: Třebeničanovi - Preisovi

(Baryk, 10. 1. 2012 21:27)

A kolik máte promile Vy po Silvestru, že píšete takové urážky.Je to osobní volno člověka a většina národa oslavuje i alkoholem. Budˇho máte nedostatek a nebo taky fůru promile. Jen osobně se snažíte zdiskreditovat a napadat soukromými, neověřenými drby slušné lidi. A na konkrétní dotazy občanů odpovídáte jen urážkami, že se už nestydíte Hano-Jano.
A zameťte si před vlastním prahem a to co nejdřív.

Re: Re: Re: Re: Třebeničanovi - Barykovi

(Jana, 13. 1. 2012 17:36)

Já zameteno mám před prahem. Někdo napíše něco, co se vám nelíbí, hned jsou to urážky .....když tu tak čtu příspěvky té vaší sorty, tak ty nikoho neosočují ani nenapadají..... cha cha.

Re: Re: Re: Re: Re: Třebeničanovi - Barykovi

(sršeň, 14. 1. 2012 14:12)

cha-cha.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Třebeničanovi - Barykovi

(Mgr. Dalibor Preis, 22. 1. 2012 10:42)

Připomínáte mi Urválka. Asi nebudete vědět, kdo to byl. Ale máte dnes internet, tak si poslužte. Z našich příspěvků je evidentně patrná pravda. Vyvraťte mi. že Vobořil a Patrovská nejsou lháři a podvodníci. Nebo ať mě žalují!!!! A závist? Dám Vám otázky. Který prolhaný a neschopný bolševik na stránkách STB upíral perzekuovanému člověku deset let čestné občanství? Která bolševička se pakuje na prodeji granátových šperků v MČG? Který obchod v Třebenicích má zajištěn každým rokem 50.ti tisícový zisk z tržby od městského úřadu? Která pracovnice školky vedla psaní anonymů na ředitele školy? Kdo falšoval účetnictví města? Kdo blokoval přístup ke kontrolám?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Třebeničanovi - Barykovi

(Sršeň, 22. 1. 2012 15:05)

A co číší z vašich příspěvků a té vaší sorty?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Třebeničanovi - Barykovi

(JAna, 22. 1. 2012 9:34)

Cha-cha. To by vám šlo, přečtěte si v klidu i příspěvky té vaší sorty, nikde nikdo nikoho nenapadá, jsou pouze plné pravdy ....... akorát že je musí občas administrátor vymazat. Vy ve všem vidíte napadání a urážky. Ale že z vašich příspěvků čiší zloba a nenávist, to si nepřipustíte.

Re: Třebeničanovi

(Baryk, 2. 1. 2012 22:05)

Paní Hano, to jako si mám myslet, že nás prolustruje BIS a pod.???? Nebo Vaše KGB či Prouzova FBI? Připravujte si vytištěné články a nechte se s nimi i vyfotit v LD. A s mými titěnými příspěvky si vytapetujte kancelář. Děkuji.

Kriminálka zase na úřadě

(Špiónka, 18. 1. 2012 14:59)

Pozor pozor. Kriminálka opět na úřadě. Prokecla se Hajná, že se na úřadě bude propírat nějaké špinavé prádlo. Proto asi nový finanční výbor prohlásil, že co bylo dřív, ho nezajímá. Že by tichá dohoda? Proto kontrolní výbory nic nezjišťují A jsou vlastně všihni OK a všichni si výborně vychází vstříc. No aby ne. Upravili finanční výbor do obrazu odborníků a podvody se zametou pod koberec. Tak v čem asi má Vobořil s Patrovskou prsty? Copak na to asi Ála, na koho to svedou? A kdopak asi dostane trafiku jako ředitelský post? že by manželka nějakého podvodníka, co na úřadě pomáhal vše zametat pod koberec?
Jó jó, staré zvyky. Na tom úřadě stači l Véna s Martinkou udělat pěkný binec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Třebenické ženy, máme prima vedení!!!! :-)

Re: Kriminálka zase na úřadě

(Špionce, 10. 2. 2012 23:14)

Nějaká špatná práce, moc vám ta špionáž nevyšla, kdopak dostal trafiku na námku? Jedna paní povídala.

Re: Re: Kriminálka zase na úřadě

(LD, 11. 2. 2012 9:41)

Ředitelem třebenické školy je M. Vlček

Třebenice – Novým ředitelem základní a mateřské školy v Třebenicích je Martin Vlček, pocházející z Ústí nad Labem.
Autor:
Radek Pešout Ing.

dnes 6:22
Třebenice.

„Jmenován byl radními města zejména kvůli tomu, aby podpořil ekonomiku školy a vyřešil personální vztahy,“ uvedla třebenická starostka Martina Patrovská.

V konkursu, kterého se zúčastnilo sedm uchazečů, zvítězil ale třebenický učitel Stanislav Novák. „Konkursní komise doporučila několik kandidátů. Rada města může vítěze akceptovat či nikoliv. My jsme se rozhodli na základě zkušeností pana Vlčka, který již zastával řídící funkci – byl zástupcem ředitelem. Pan Novák měl výbornou zprávu, neměl ale zatím zkušenosti s řízením školy,“ dodala Patrovská.

Město, jako zřizovatel, nového ředitele hledalo od loňského podzimu. V listopadu byl totiž odvolán Petr Malý. „Řešili jsme neutěšený stav na základní škole více jak třičtvrtě roku,“ uvedla tehdy třebenická starostka. Město si tehdy nechalo kromě vlastního šetření vypracovat posouzení situace na škole i Českou školní inspekcí.

Re: Re: Re: Kriminálka zase na úřadě

(nepodepsané, 11. 2. 2012 10:03)

Asi Ing. Čepeláková nebyla tak dobrá jak si myslela. Podívejte se na zdůvodnění v lit. deníku. Jako kdyby Dr. Patrovská a Ing. Hajná měly nějakou praxi a zkušenost s nějakým řízením a vedou město. Výběrové řízení – fraška.

Re: Re: Re: Re: Kriminálka zase na úřadě

(baryk, 13. 2. 2012 8:05)

A proč odešel tak dobrý zástupce ředitele školy v Ústí na post do lukrativních Třebenic? A také musel před tím získat nějaké zkušenosti, jako každý mladý člověk. Škoda, pan Novák, vybraný výběrovou komisí by byl asi nejlepším řešením pro všechny strany, protože měl nejlepší řešení rozvoje školy.Takže čí je pan Vlček známý ........

Re: Kriminálka zase na úřadě

(Špiónce, 19. 1. 2012 19:39)

To se asi holka napere a chlubit se asi není čím.

Špiónce

(Baryk, 18. 1. 2012 22:29)

Ale co to vidím? Málem mi vypadly bulvy i přes brýle. A jak to ,že tam není televize a není článek v novinách? Jako v případě Urbánkový. Tak to bude asi vysoký kalibr, že je ticho po pěšince.

Milé Janě, Haně atd.

(Mgr. Dalibor Preis, 15. 1. 2012 9:45)

Omlouvám se Třebeničanovi, původní text jsem přepsal do češtiny.

Je divné, že obhajujete Třebenické bolševiky. Jste jistě i zastánkyní prolhané Patrovské a Vobořila, kteří lžou i do novin. Výhružné a prolhané články v okresních novinách ze strany Vobořila a Patrovské Vám nevadí a mé slušné a pravdivé by Vám vadily? Vy jste z té diktatury zvrhlá a jste jak ty staré naducané báby, co házely shnilou zeleninu na hezké dívky vedené na hranici. Jako ve filmu "Kladivo na čarodějnice". Tak se tam s Hanou v davu najděte.
Vám hlavně vadí, že vidím do rozpočtu, a že všechny lži mám černé na bílém. A to, že mě urážíte jako kritika bolševismu, který tu nastolil Vobořil, tak tím jen potvrzujete mnou kritizovanou realitu. Pouze se mstíte, přesně jako bolševici. Jen nemůžete vraždit a zavírat. Udáváte a pak ty udané vyhazujete. Preferujete členy rodiny na zaměstnanecká místa ve státním sektoru za jakoukoli cenu. A proto jsem věděl dlouho dlouho dopředu, že nejdřív půjdu já a pak ředitel školy. Vždyť se tím Vobořilová chlubila! Tak jakou mám urážlivost? Myslíte, že jsem šel do komunální politiky proti bolševikovi Vobořilovi s tím, že se mi budou třást kolena? Měl jsem se bát člověka, který lže a ví, že má v těch jeho odkolcích podporu? On nebyl schopen jako komouš kvalitního vzdělání a na úřadě se neustále holedbal , jak dělal fakultu(VUML) a nechával si psát před jméno ing. To, že Vás prohlašuji za bolševickou sebranku, to je jen skutečnost řečená v klidu a otevřeně. Hajná ani nenapíše, spíše není schopná a zároveň nechce vyčíslit, kolik je stojí obsluha kotelen, ale mohla by být schopna vyčíslit, o kolik peněz přijde město prodejem granátových šperků v muzeu ČG, který zajišťuje Vobořilová. A jistě by všechny zajímalo, jaká je každoroční tržba města v kovomatě, kde je většina zboží silně předražená. Těch střetů zájmů tu je až až. Likvidace drogerie, šikana bývalé ekonomky MÚ i ekonomek školy, drahý klientelismus, to jsou jen zrníčka.
Vám jen Vadí, že existuje tzv. svoboda projevu a že si někdo dovolí vzepřít se. Vyloženě napomáháte tunelovat Třebenice, proto nikdy nediskutujete k tématu a ani se nepodepíšete . Jste prostě sebranka a to, že byly Třebenice a že neustále jsou bolševické, a že se neustále tak projevují, tak za to snad nemůžu já, ale Vy a ten zbytek, co za nimi stojíte. Udáváte a pak ty udané vyhazujete. Psal jsem to na těchto stránkách p. Klupákové, že skutečná zášť teprve přijde. Asi jí to nedobliklo a jak je vidět, neprotestuje. A to, že to neuděl Vobořil a nechali to na Ty dvě krásky, tak na to je Vobořilová moc chytrá, aby si s tím jejím neumazali ruce. Tak jakou mám urážlivost? To, že Vás prohlašuji za bolševickou sebranku, to je jen skutečnost řečená v klidu a otevřeně. A to, že preferuji domácí vepřové, jako užitečnější než to, co je na radnici, tak to Vy zase nejste schopna posoudit. Vám jen vadí, že existuje tzv. svoboda projevu a že si někdo dovolí vzepřít se a že se Vobořilová nemůže zachovat jako v komunismu s těmi „udavači“. Upozorňujete, kam jezdím autem a co dělám ve svém volnu, rozšiřujete, že má matka má před domem binec a nevadí Vám, že bolševici a jejich děti tunelují město.

A abyste mi rozuměla, rozloučím se s Vámi s Vaším pozdravem. Chro, chro, chro, proletáři!

Slušní komunisté, demokraté a já Vás máme plné zuby.

Re: Haně, Janě

(Třebeničan, 14. 1. 2012 13:32)

Omlouvám se, ale příspěvek pana Preise 14.1. v 10:51 neodpovídá podmínkám zveřejnění.

Kde je pravda pane Immere?

(FANTOMAS, 22. 11. 2011 16:41)

Je mi líto, ale už nemůžu napsat slůvko „vážený“. Za to, co jste provedl, že jste smazal komentáře na stránkách klubu důchodců, kam jsem občas zavítal si Vás už vážit nemohu. To se přece nedělá!!! Předpokládám, že nebudu sám, kdo to odsoudí. Tím jste přiznal, že Vám chybí argumenty. To i ty amazonky jsou čestnější, když Vám občas odpovědí. Tím, že jste dokonce ZAKÁZAL komentáře a tak jste si vytvořil privilegium „jediného spravedlivého“ jste je naprosto předčil v zatajování informací !!! Dokonce jste smazal i moje upozornění na to, že některé komentáře zmizely. Vy jste tím zpochybnil úsilí celé opozice proti Vobořilovi, protože tu pravdu a spravedlnost, co prosazovali jste úplně pošlapal. Tím jste zpochybnil a zesměšnil nejen sebe, ale nás všechny, co jsme Vám tiše fandili. Na těchto stránkách také hodláte mazat a blokovat komentáře? Ale pamatujte si. Fantomas bude neustále upozorňovat na všechny Vaše další podrazy. Svoje jméno nezveřejním, protože jsem poznal, že nejste čestný člověk.

Re: Kde je pravda pane Immere?

(F. Immer, 22. 11. 2011 18:46)

Zelený „bratře“, je mi srdečně jedno, co si myslíte. Nálepkovat dokáže každý ubohý anonym. Kde máte nějakou opozici? Podle slov paní starostky a lídrů 2 volebních stran v Třebenicích opozice není a všechna volební uskupení spolupracují. Senior klub se nikdy neprezentoval jako nějaká opozice. V klubu, tak jako v celé společnosti, jsou různé názorové skupiny, mezi kterými ale nepanuje žádný nesmiřitelný postoj. Mohu-li vás, jako čestnou bytost, požádat, vynechte z vašich hrátek Senior klub a jeho členy. Na Senior klubu jsem smazal všechny připomínky proto,že tam byli osočováni členové výboru jako celek. Zamezení pomluv a napadání nevinných lidí, kteří pro jiné dobrovolně dělají něco navíc, nevidím jako nečestnou věc. Stránky pro seniory nebyly založeny jako diskusní fórum. Svoje příspěvky můžete posílat dále, prostřednictvím e-mailu. Rozumní lidé pochopí, že nechce-li někdo škodit zájmům Senior klubu, nebude mu vadit jeho pravá identita. Jinak blahopřeji k výběru pseudonymu. Fantomas byl také pěkný zloduch.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16

následující »