Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kde je pravda?

15. 9. 2011

 

Kde je pravda

 

Litoměřický deník zveřejnil 13. 9. článek, ve kterém starostka města m.j. hodnotí práci místního strážníka. Ten se v diskusním fóru – anketě - proti některým výrokům ohradil.

Starostka města Třebenice M. Patrovská celou záležitost dementovala v LD i na webu města. Přesto, že k článku měla být vedena diskuse až do pátku 18. 9. 2011, byl článek z běžně dostupných stránek odstraněn. Občané se již nedozvědí, jak anketa dopadla. Závažnější ale je, že zřejmě neměl pravdu ani LD, jinak by článek nestáhl. Pravdu neměl ani místní strážník. S jeho stanoviskem a troušením informací po městě nesouhlasila řada občanů. Starostka města již tradičně mlžila jako podzimní ráno, a korunu všemu nasadila zveřejněním dementi na webu města. Jak se tato informace slučuje s rozhodnutím zastupitelstva, že na stránkách města nebude zřízeno diskusní fórum? Jak se opět ukázalo, „Právo“ zveřejňovat informace na městských stránkách a v ČG mají jenom někteří Občané.

Běžný občan se může jenom dohadovat, kdo má pravdu. Zřejmě jako v ostatních případech, kdy představitelé města neříkali občanům pravdu, bude celá záležitost zapomenuta a zavedený systém o právech občanů a voličů zůstane planou deklarací.

 

                                                                                                          F. Immer

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: všem

(Haryk, 29. 11. 2011 20:05)

Hana z úřadu není,ale má na rozdíl od všech přehled. Ví a zná všechno o škole,školní jídelně,úřad má v malíčku,není prostě nic na co by neměla odpověď. A hlavně drby,to je její parketa a nic ji neodradí.Nechápe o co všem jde.Podívejte se do LD na příspěvky Lidušky,třeba vám to něco připomene.Dostala tam pěkný nářez.Třeba nám Hana vyvrátí,že paní místostarostka nedělá nikde účetní a kamarádku si na úřad nevzala.Ona to přeceš ví ze všech nejlíp!!

Re: Re: všem

(Harykovi, 1. 12. 2011 19:17)

Taky mě napadlo podle příspěvků, že Liduška = Hana, co všechno ví, ale není z úřadu.

Re: všem

(Haně k 29.11., 16:36, 16:39 , 30. 11. 2011 18:11)

Hano, kdybyste místo auta používala nohy, tak by vám ten nepořádek neušel. Opravdu není co chválit. Vždyť nestačíte ani na odstranění nedostatků z kontrol a auditu, o nějakém vylepšení nemůže být ani řeč. To vaše stálé napadání o závisti a šikovnosti děvčat také o něčem svědčí. Paní matrikářka jistě nebude ve střetu zájmů, ale o klientelismu mezi spřízněnými úředníky nebo volenými funkcionáři navzájem se již hovořit asi dá. Vy tomu říkáte šikovnost, já tomu říkám korupční
a nemravné jednání. Na nemravnosti je založen tento systém, když se proti tomu lidé nepostaví, bude skutečně hůř. A příští volby vyhrají politici pevné ruky – totality.

Re: Re: všem

(Honza, 1. 12. 2011 7:10)

Je vidět,jak jste znalý zákonů.Snad už Hana zde psala,že matrikářka není ve střetu zájmu.Nechápu jak by mohla být.Co to je zase za hovadinu.To jako že dělá neuvolněnou místostarostku,tak už nemůže nikde pracovat?Jděte faktu už do háje s takovýma blbostma.Věřím,že i na úřadě si vedení města udělá pořádek. Nezapomeňte,že tam jsou teprve rok a to co zdědili,není k závidění.

Re: Re: Re: všem

(Honzovi, 1. 12. 2011 17:27)

Jak co zdědili? A že to není nic k závidění? Starostka tam přece nesedí teprve rok, to nás chcete opít rohlíkem? Neseděla tam snad už předtím jako místostarostka a nepodílela se na řízení města a nehájila Vobořila i za cenu podvodů a lhaní? že si tam brali lidi co nic neumí to jim přece vyhovovalo,ti se přece ovládají nejlíp.Jděte se bodnout!

Re: Re: Re: všem

(Honzovi, 1. 12. 2011 17:31)

A hájí ho pořád jinak by neseděl v radě.

Re: Re: všem

(Honza, 1. 12. 2011 7:46)

Sedít tady u PC a neustále přemýšlím,co může vést člověka k tomu,že má takovou zášť.Na matrikářku bylo výběrové řízení a co já jsem slyšel,tak p. Bc. LH patřila mezi nejlepší uchazeče.Má praxi ve veřejné správě,má i vystudovanou VS,je pohledná,slušná,vstřícná.Co si víc přát na postu matrikářky.Konečně si nové vedení města mělo možnost vybrat si svojí kolegyni a ne se stále potýkat s těmi,co jim tam zbyli po Vobořilovi,včetně ředitele.To jim závidíte?Já tedy ne.

Re: Re: Re: všem

(Míla, 1. 12. 2011 19:10)

Přemýšlet nad záští je nesmysl. Proč zášť jde o jiné věci, jak se tady píše a myslím, že na tom něco bude. A nezapomínejte, že vedení není nové, ale jen a jen staronové. Po Vobořilovi zbyla také nynější starostka,to už tu také někdo psal,tak se sotva může něco k lepšímu změnit.A Vobořil sedí v radě,to je také pravda,tak jakápak změna a nové vedení.

Re: Re: Re: všem

(baryk, 2. 12. 2011 7:53)

Jak zbyli po Vobořilovi? Vždyť jsou tam pořád jen ti samí stejní. Kromě matrikářky,ale třeba se to teď změní a bude se reorganizovat. Jak psali v zápisu ze zasedání. Tak kdopak asi vypadne z kola ven?????? Asi se budeme divit, jak brutální Nikity umí vyměňovat lidi. "Zlatej Václav"

p. Vladimíru Novotnému, předsedovi KV

(B. Immerová, 1. 12. 2011 14:48)

Hezký dobrý den, pane Novotný. Přečetla jsem si se zájmem všechny zápisy kontrolního výboru, které jsou uveřejněné na webových stránkách města. Upoutal mě zápis č. 4 ze dne 16. 8. Kontrola uložených nápravných opatření, ve kterém je uvedeno, že KV zjišťoval, zda byla splněna nápravná opatření, týkající se inventarizece majetku města za r. 2010. Závěr kontroly zní, že toto nápravné opatření bylo splněno. V zápisu z dílčího přezkoumání hospodaření města za r. 2011 jsem se však dočetla, že tento nedostatek odstraněn nebyl. Můžete mi, prosím, tento rozpor vysvětlit? Předem Vám děkuji.

je tu třeba uklidit

(školník, 24. 11. 2011 16:56)


http://litomericky.denik.cz/zpravy_region/reditel-skoly-v-trebenicich-byl-odvolan-20111122.html?diskuse=1

Re: je tu třeba uklidit

(topič, 26. 11. 2011 20:01)

Příspěvky a hlasy lidí v LD dokazují, že je potřeba důkladně uklidit hlavně na radnici !!!

Re: je tu třeba uklidit

(čtenář, 29. 11. 2011 10:09)

Článek a příspěvky je vážně dobré si přečíst. Třeba Karel tam popisuje dění na radnici a přesně tak to tady chodí. Místostarostka Hajná dělá na vedlejšák účetní na obecním úřadě v Chodovlicích a také v Dlažkovicích, místostarostka Jahenová z Chodovlic dělá zase matrikářku v Třebenicích a dceruška bývalého starosty řediteluje ve škole. To se nám to rýsuje. To potvrzuje některé příspěvky na Třebeničanu. Ať se podíváte kam chcete všude bordel,jak píše Karel v LD. Amazonky místo aby kmitaly a dávaly do cajku co je jim svěřené tak melouchaří. Bodejť by nemusely najímat firmu na účetnictví, když samy rozdávají rozumy jinde a samozřejmě za penízky! Firma bude samozřejmě také pracovat za penízky, ale za naše! Je vidět jak si váží práce, kterou mají. Před koncem roku několikrát krám zavřou, zatím co jinde ve firmách se před koncem roku finišuje aby bylo všechno v cajku. Tak to je!!!

Re: Re: je tu třeba uklidit

(vita lisec, 29. 11. 2011 15:20)

Možná to špatně chápu, ale proč by nemohla chodovlická místostarostka dělat v Třebenicích matrikářku, navíc jen jako záskok za mateřskou? V tomto případě se asi nejedná o střet zájmů nebo něco podobného.

pro čtenáře

(Hana, 29. 11. 2011 16:36)

A závidíš jim tu práci nebo peníze? Holky se o sebe umí postarat a jestli ty náhodou nejsi jeden z těch, na které právě z jejich daní jdou peníze na tvojí podporu. Městský úřad není firma, každá účetní ví, že nejvíce práce má v lednu, ne v prosinci. Čiší z tebe zloba a závist.

Re: pro čtenáře

(Haně, 30. 11. 2011 21:01)

Holky se o sebe umí postarat, to se jim musí přiznat. Hlava nehlava a jedou !!! To teda každej nesvede.

Víťovi Liscovi

(Hana, 29. 11. 2011 16:39)

Samozřejmě se nejedná o střet zájmu. Paní Jáhenová může pracovat kdekoli, její funkce je neuvolněná. A jestli má trvalé bydliště jinde, to je snad jedno ne? Jsou to pouze přiblblé závistivé příspěvky od nějakého čtenáře.

p. Preisovi

(Honza, 23. 11. 2011 17:37)

Nejmorálnější učitel na světě je ten,který hraje hazard a řídí pod vlivem alkoholu.

Re: p. Preisovi

(sršeň, 23. 11. 2011 22:15)

To může napsat jen ubožák bez charakteru a inteligence. Ještě byste mohl přidat, že je pedofil,rozvedený,chodí souložit a pod. Když má Preis řidičák a jestli hraje kulábr, je to jen jeho osobní věc. A jakou morálku máte Vy? Snad ne paní Dulské.

sršni

(Hana, 24. 11. 2011 13:27)

Docela si dovedu představit, že Honza mohl mít na mysli srovnání mezi bolševismem a opilým řidičem, obojí škodí.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16

následující »