Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kde je pravda?

15. 9. 2011

 

Kde je pravda

 

Litoměřický deník zveřejnil 13. 9. článek, ve kterém starostka města m.j. hodnotí práci místního strážníka. Ten se v diskusním fóru – anketě - proti některým výrokům ohradil.

Starostka města Třebenice M. Patrovská celou záležitost dementovala v LD i na webu města. Přesto, že k článku měla být vedena diskuse až do pátku 18. 9. 2011, byl článek z běžně dostupných stránek odstraněn. Občané se již nedozvědí, jak anketa dopadla. Závažnější ale je, že zřejmě neměl pravdu ani LD, jinak by článek nestáhl. Pravdu neměl ani místní strážník. S jeho stanoviskem a troušením informací po městě nesouhlasila řada občanů. Starostka města již tradičně mlžila jako podzimní ráno, a korunu všemu nasadila zveřejněním dementi na webu města. Jak se tato informace slučuje s rozhodnutím zastupitelstva, že na stránkách města nebude zřízeno diskusní fórum? Jak se opět ukázalo, „Právo“ zveřejňovat informace na městských stránkách a v ČG mají jenom někteří Občané.

Běžný občan se může jenom dohadovat, kdo má pravdu. Zřejmě jako v ostatních případech, kdy představitelé města neříkali občanům pravdu, bude celá záležitost zapomenuta a zavedený systém o právech občanů a voličů zůstane planou deklarací.

 

                                                                                                          F. Immer

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Hvězdě

(Haně, 30. 10. 2011 17:31)

Hana má pravdu,Amazonky by měly zavřít,nelíp úplně,to by se ušetřilo peněz.Skutečně asi starostka a mistrostarostka nepracují,protože nemají pracovní dobu.Služba veřejnosti přece není žádná práce.Tu by Hana nejraděj vymetla.Pravidelnými nákupy v pátek v Makru se jistě ušetří za kancelářské potřeby,zejména když je benzin zadarmo.

Re: Hvězdě

(Haně, 30. 10. 2011 19:36)

To nás zase Hana poučila, já se smíchy neudržím. Amazonky nemají pracovní dobu a za co jsou tedy placené, když nepracují? Tak úřední hodiny a co mají ve čtvrtek, když úřední hodiny nemají a pracovní dobu také nemají? A také by mě zajímalo, proč jezdí do Makra zrovna ony dvě? Kdo v tu dobu úřaduje?

Re: Hvězdě

(Mgr. Dalibor Preis, 5. 11. 2011 9:03)

Je opravdu znát, že oplýváte arogancí a jste dokonale proškolena mistními amazonkami. Určitě mi neleží v žaludku tuctový kovomat s drogerií, ale jeho majitelé s fabulačními atributy. Snad jsem se vyjádřil dostatečně kultivovaně. Možná by tady Hajná mohla přesně vyčíslit tržbu, získanou prodejem zboží městskému úřadu. Postupně roky 2008, 2009, 2010. A znovu opakuji, vadí mi nekalá konkurence - jako třeba likvidace drogerie. Sama byste mohla popsat, jestli komunistka Vobořilová lhala na zasedání o obsahu dopisu adresovaném p. Prouzovi a také byste mohla vylíčit, proč byl prodán dům města, kde byla drogerie. Také byste mohla popsat, s jakým předstihem byla tehdejší majitelka drogerie informována o tom, že bude muset budovu vyklidit. Očekávám, že nebudete reagovat na podstatu otázek, ale že se uchýlíte, jako obvykle, k útoku na můj osobní život. Tak to totiž dělali bolševici. A vy se pohybujete mezi nimi.
Je naprosto jasné, odkud v Třebenicích pocházejí lživé pomluvy na moji osobu. Ale musím Vás ujistit, že od bolševiků to není nic neobvyklého. Vy dodnes máte zmatek v tom, jestli máte nosit za ušima třešničky či chodit do kostela.

Učitel

(Michaela, 24. 10. 2011 6:47)

Náhodou jsem se dozvěděla o těchto stránkách, kde nějaká paní kritizuje schopnosti našeho kolegy Preise. Že mu rodiče dali pár facek.
S tím musím nesouhlasit, protože se to týká celé naší školy. Pan Preis se zastal učitelky, na kterou si velmi neukázněný žák z nepřizpůsobivé rodiny značně dovoloval. Pan Preis se snažil žáka uklidnit a posla ho domů za rodiči. Jeden z rodičú, také nepřizpůsobivý otec, mě chtěl napadnout fyzicky a on tomu zabránil tím, že si nechal dát těch Vašich pár facek. Rodič byl odsouzen na 6 měsíční podmínku. Tak proto se proti těm drbům, co tu milá paní roznášíte, musím postavit. Je mi Vás líto.

Re: Učitel

(kolegyně p. Preise, 3. 11. 2011 11:29)

Jsem skutečná kolegyně p. Preise a musím uznat, že jeho obavy o promyšleném intrikářství jsou opodstatněné. Jestli někdo tímto lživým způsobem špiní učitele na veřejných stránkách, někdo se dokonce úmyslně vydává za jeho kolegyni, aby zpochybnila jeho důvěryhodnost, tak to jsou Třebenice opravdu někde v dobách před 89. rokem přesně tak, jak to popisuje.
Kolega žádnou facku nedostal, události jsou smyšlené a překroucené.
Teď už opravdu i věřím, že jeho argumenty o stavu Vašeho městského učetnictví jsou a byly oprávněné.
Znám ho velice dobře a je na místě, že se tomuto úmyslnému tlaku nepodá. Přeji mu vytrvalost.

Re: Re: Učitel

(Nekolegyně, 3. 11. 2011 18:14)

To myslíte příspěvek Michaely, e se vydává za kolegyni? Proč by to dělala, co je na tom špatného, že napsala, že se jí LP zastal a utržil facku, naopak z něj udělala hrdinu. A slyšela jsem to taky tak, jak to napsala Michaela.

Re: Re: Re: Učitel

(xxxx, 4. 11. 2011 13:04)

Nejsem oprávněna líčit události. Rozhodně p. Preis nepotřebuje, aby z něho někdo dělal hrdinu. Pro mě osobně je důležitější pochopit, proč se postavil proti silnějšímu vedení Vaší radnice a to už chápu. Říkala jsem mu, aby byl obezřetnější. Neposlechl a doplatil na to. Vždyť se smál celý okres, jak starosta ze sebe dělal hrdinu ve chvíli objasnění zpronevěry a ještě se dal do novin.
Pokud se někdo mstí, jako je to zvykem ve Vašem městě, tak se nedivte, že právě p. Preis se postaví klidně proti všem. Ale i to z něho nedělá hrdinu a on to ví. Takových mazáků, jako je on, by mělo být víc. A to je vlastně vše, co by si všichni měli uvědomit. Neměl to zapotřebí. Přede mnou budí respekt. Poklona. Přeji pěkný den.

p.Hajné

(Divil, 20. 9. 2011 21:56)

Urbánková,která vám tak leží v žaludku byla odsouzená a proti rozsudku se neodvolala,protože svojí chybu uznala a dluh splácí.Na rozdíl od synáčka p.Hofmana,který dostal za zabití a doživotní zmrzačení kámoše směšný trest a ještě se místo pokory nestydí se odvolávat.Proč asi dostal tak směšný trest???Jak ten nahradí zmařený život???To vám v hlavě neleží???

Divilovi

(Hana, 21. 9. 2011 18:38)

Váš příspěvek je tak trohu mimo mísu, myslím, že do této rubriky vůbec nepatří. Nechápu, proč by synáček p. Hofmana měl ležet v hlavě p. místostarostce.S takovými příspěvky se jděte vycpat.

Re: Divilovi

(Haně, 23. 9. 2011 9:24)

Hlavn+ že vaše bláboly tady jsou a nezapoměnte to napsat do novin,že píšou bláboly.

Re: Divilovi

(Divil Haně, 12. 10. 2011 11:25)

Zrovna vy mi budete diktovat co sem patří a co né,od vás to teda sedí.Snad máme demokracii a můžem psát o všem co se tady děje.To by se vám hodilo aby jste mohla cenzurovat co?Aby se nesmělo mluvit a psát o povedených dětičkách a příbuzných některých zastupitelů. Vy která tady pomlouváte člověka co se nemůže bránit a vytahujete staré věci.Vy se jděte bodnout!!!!

Jakou cenu má lidský život?

(baryk, 13. 10. 2011 9:12)

Urbánková má zatím trest, jaký má.Prý se město odvolalo a hrozí jí 3 roky vězení na tvrdo. Co je proti tomu , co provedla jeden lidský a jeden zmařený život? Jaká je jeho cena!!! 3 roky za krádež proti 2,5 rokům za zabití? Posouzení nechám na všech.

Re: Jakou cenu má lidský život?

(ŽaSnu, 13. 10. 2011 19:41)

To mě teda podržte,protože nedávno tady paní Hajná psala,že jí mrzí,že se státní zástupce proti rozsudku odvolal a ona že není zastáncem,aby byl podmíněný trest změněn na nepodmíněný.A najednou se ukazuje,že se odvolalo i město.Nebo ona není zástupcem města?Tady vidíte co je to za pokrytce!!A pro některé lidi má cenu jen ten jejich život,co je jim po druhých.

Re: Re: Jakou cenu má lidský život?

(Divizna, 14. 10. 2011 10:40)

Tak mě teda taky podržte, protože ať koukám, jak koukám nikde v žádném usnesení není, že se město rozhodlo pokračovat v procesu. Nebo je to jen něčí soukromá iniciativa, ale právní služby jsou hrazeny z městské pokladny??? A co kdyby se našel odvážlivec a podal trestní oznámení na neznámého pachatele, když už soudce označil "město" za spoluvinníka, protože se neprováděli kontroly?

Re: Re: Re: Jakou cenu má lidský život?

(ElRab, 14. 10. 2011 12:23)

Ježiši lidi čemu se tak divíte, přesně tak to tady přece chodí , soukromá pomsta a penízky z městské pokladny , protože z cizího krev neteče a právničce se kšeft vždycky hodí. O co jiného by jim šlo!! Urbánková je tak jako tak potrestaná a peníze musí vrátit!! Zatím co vykutálený synáček život ani zdraví nikomu nevrátí. Fuj!!

Re: Re: Re: Jakou cenu má lidský život?

(baryk, 15. 10. 2011 0:03)

A Vy se divíte? Co jste Vy a nebo já našli v usnesení rady: NIC. ANI TAm NENÍ , ŽE MĚSTO SCHVALUJE PRÁVNIČKU, NATOŽ V JAKÝCH CENOVÝCH RELACÍCH A JAK TO PAK BYLO zaútováno, toť taky zvláštní věc. P.Karlíková to zjistila, že je to blbě, ale dál nic,p.Karlíková zjistila, ža Václav v dotaci pochybil, a co dál, nic. A co je proti tomu lidský život? Za 15 měsíců vyleze ten, který zabil, ale město se postará o to, aby Urbánková nedostala ani tuto šanci jít na půlku trestu. A proč??? Protože se jí bojí. Nedej bože, aby promluvila.

Re: Re: Re: Re: Jakou cenu má lidský život?

(Divizna, 15. 10. 2011 9:41)

Tak paní starostko, vysvětlíte teď jak je to s rozhodováním o právní činnosti „města“ a o financování neschválené právničky z prostředků města??? Proč to není nikde v usnesení? Z televize vím, že když nějaký starosta vrazí někam nějaké peníze, které mu neschválilo zastupitelstvo nebo rada, je odsouzen za špatné nakládání se svěřeným majetkem. Toho se nebojíte? Nebo je to tak, že když Vám někteří lidé řeknou „skoč z okna“ tak skočíte? Být Vámi, tak si to rozmyslím, protože zpátky do okna se leze špatně.

Re: Re: Re: Re: Re: Jakou cenu má lidský život?

(Barykovi a Divizně, 15. 10. 2011 14:16)

Žádné odpovědi se nedočkáte,protože oni si myslí,že když nebudou odpovídat,tak kritika ustane.To jsou ovšem na omylu.Kritika a odhalování neřádství neustanou a třeba dojde i na to trestní oznámení.A hlavně LIDI TO ČTOU a udělají si úsudek!!!A stěma kontrolníma výborama má Libor pravdu,jenom se dělají,ale nic napravovat nechtějí.Je to pořád stejné.

Re: Re: Re: Re: Jakou cenu má lidský život?

(Hana, 23. 10. 2011 11:36)

No nedej Bože, aby paní EU promluvila. Ale aby byla spravedlivá, musela by promluvit pravdu o situaci již od roku 1991. To bychom se asi divili.

Re: Re: Re: Re: Re: Jakou cenu má lidský život?

(F. Immer, 23. 10. 2011 13:40)

Paní Hano, proč by měla promluvit paní EU? Proč nepromluvíte, nebo jste nepromluvila již dříve o situaci od roku 1991 a zejména od roku 2002 hájíte korupční jednání a rozkrádání majetku města?
Povinnost oznámit nebo překazit trestný čin vzniká každému občanovi, pokud na základě informací hodnověrně zjistí ( přesněji řečeno vznikne důvodná obava), že je připravován či stále prochází některý z trestných činů. (§ 367 TZ).
Podle v současnosti platného trestního zákona je trestný ten, kdo se hodnověrným způsobem dozví, že jiný spáchal některý z v ustanovení § 168 trestního zákona vymezených trestných činů, a takový trestný čin neoznámí bez odkladu státnímu zástupci nebo policejnímu orgánu.
Pokud naznačujete, že něco víte a zatajila jste to, jste trestná osoba. V opačném případě jde o pomluvu a to je rovněž trestný čin.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16

následující »