Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kde je pravda?

15. 9. 2011

 

Kde je pravda

 

Litoměřický deník zveřejnil 13. 9. článek, ve kterém starostka města m.j. hodnotí práci místního strážníka. Ten se v diskusním fóru – anketě - proti některým výrokům ohradil.

Starostka města Třebenice M. Patrovská celou záležitost dementovala v LD i na webu města. Přesto, že k článku měla být vedena diskuse až do pátku 18. 9. 2011, byl článek z běžně dostupných stránek odstraněn. Občané se již nedozvědí, jak anketa dopadla. Závažnější ale je, že zřejmě neměl pravdu ani LD, jinak by článek nestáhl. Pravdu neměl ani místní strážník. S jeho stanoviskem a troušením informací po městě nesouhlasila řada občanů. Starostka města již tradičně mlžila jako podzimní ráno, a korunu všemu nasadila zveřejněním dementi na webu města. Jak se tato informace slučuje s rozhodnutím zastupitelstva, že na stránkách města nebude zřízeno diskusní fórum? Jak se opět ukázalo, „Právo“ zveřejňovat informace na městských stránkách a v ČG mají jenom někteří Občané.

Běžný občan se může jenom dohadovat, kdo má pravdu. Zřejmě jako v ostatních případech, kdy představitelé města neříkali občanům pravdu, bude celá záležitost zapomenuta a zavedený systém o právech občanů a voličů zůstane planou deklarací.

 

                                                                                                          F. Immer

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: Re: Re: Re: Re: To odpovídá výchově a charakteru

(Mgr. Dalibor Preis, 23. 10. 2011 16:58)

Tak to bude asi inteligencí, nezajímal jsem se o plat jako takový, ale o něco jiného. Hlavně je podivné, že Hajná na otázku Hany "kolik" odpoví jasně a tak jaj se má - číslem, ale na otázku moji "kolik" cituje zákon. No vždyť to říkám, že jste děti štěstěny. Kdy budete mít sjezd?

Re: Re: Re: Re: Re: To odpovídá výchově a charakteru

(Hana, 23. 10. 2011 16:41)

Za jméno se nestydím, ale chci ochránit své děti proti takovým, jako jste Vy. Hysterická fakt nejsem, na rozdíl od Vás jsem zcela v klidu.
A s tou fackou jsem snad lhala? Ale to se může stát každému. Agresivních lidí bohužel přibývá.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: To odpovídá výchově a charakteru

(Mgr. Dalibor Preis, 23. 10. 2011 17:11)

Jo, to jsou ty bolševické kecy ublížených lidí. A jak vlastně dopadli Ti, co si to s nimi dáma z kovomatu vyřídila? Dopadnu taky tak? A s tou fackou, tak jak jste to napsala, jste lhala. A jak se to říkalo? Kdo lže, ten krade a může i zabít. Přesně ty kecy o strachu, o nebzpečných lidech, jako v 50. letech. A co takhle si vzpomenout, jak se dotovaly plesy, aby to dámy nedělaly zadarmo? Víte o tom něco? Víte, jak to fungovalo tak před několika lety? To bychom se asi divili všichni. Proto se zatím každý mstil jen opozici, vy jste každému ukradená. Takový ....

Příště bez lží a konstruktivně, jinak nebudu na ty vaše kecy reagovat.
Lež je Vaše kultivovanost.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: To odpovídá výchově a charakteru

(Majda, 23. 10. 2011 17:37)

Pořád plácáte o inteligenci, zameťte si před vlastním prahem. Když čtu ty vaše příspěvky, které jsou hlavně plné zloby a nenávisti. Když někdo něco napíše, tak podle vás to jsou kecy. Mírněte se občas ve vašem slovním projevu.
Jak vidíte, lidi si taky pamatují práci vašeho otce a nebyla vždy 100%. Stojíme každý na opačné straně řeky a tak se neshodneme. Ale nemusíte hned z lidí co s vámi nesouhlasí dělat blbce.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: To odpovídá výchově a charakteru

(Mgr. Dalibor Preis, 23. 10. 2011 18:18)

Á Majda. Vy jste tu chyběla. Problém je v tom, že revoluce byla tak sametová, že nikdo z vás si neuvědomuje to špatné, co jste dělali. A proto se tak chováte. Jenom šíříte nesmysly a lži. Lže se do novin, pravda se tutlá. Nejste schopni říkat pravdu teď a mám čekat, že budete říkat pravdu, jak to bylo před 15 lety. Dejte si Majdo sprchu. Co takhle udělat kontrolu, jak se dotovaly plesy? Jak myslíte, že by to dopadlo? Hledat umím nebo myslíte, že by se báli? Není podstata strany břehu, ale pravdy, Majdo. Možná byste mohla napsat knihu, jak neztrácet z rozpočtu finance, jako to udělal Vondra.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: To odpovídá výchově a charakteru

(Majda, 26. 10. 2011 14:22)

Studenou sprchu si p.Mgr hoďte sám. Blahodárný vliv otužování na ....... by se při každodenním sprchování studenou vodou měl projevit za dva až tři měsíce. Tak uvidíme.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: To odpovídá výchově a charakteru

(Hana, 23. 10. 2011 19:13)

Každý si hájí svojí pravdu, zrovna tak já jsem přesvědčená, že lžete Vy.Facku jste dostal od jednoho z rodičů ve škole a jestli i tohle popřete tak jděte někam.říkám ale, že se to může stát každému, rejpat jste ale začal Vy. A reagovat na Vás už taky nebudu, protože se chováte arogantně a lžete. Zase Váš jeden smyšlený blábol o dotování plesů, napište konkrétně co máte na mysli, kdo, co a jak udělal chybně.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: To odpovídá výchově a charakteru

(F. Immer, 23. 10. 2011 21:57)

Paní Hano, Vy také doložíte co jste napsala 23.10. v 11:36 a 16:54, když jste zde v roce 1991 nebydlela, jak píšete? Jistě nečekám, že si sednete, ale proč tedy píšete o něčem 20 let starém a současné nepořádky Vás nevzrušují? Máte jako všichni kanalizaci, vodovod, plyn, chodník před domem, kdo se o to zasloužil?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: To odpovídá výchově a charakteru

(Plesy - dotace z města, 24. 10. 2011 7:56)

Tak o tom dost vím, byla jsem v počátcích také Třebenická žena. Při prvních plesech byla sice návštěvnost, ale ta nepokryla náklady na celý ples. Takže město zaplatilo hudbu a občerstvení pro pořadatelky a tak to chodilo stále i s maškarnámi plesy Třebenických žen. Jen si Majdo porovnejte příjmy a náklady v těch letech. Pak se Třebenické ženy, ač dodnes nejsou nikde jako organizace registrované vždy snažily vyjmenovat na plakétech i město, aby to nebylo zas tak moc napadnutelné. A vše vedla Ála s manželem. Ruka ruku myje.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: To odpovídá výchově a charakteru

(Majda, 24. 10. 2011 21:22)

Plesy - já se na ně neptala, ale alespoń jste to napsala pro ostatní.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: To odpovídá výchově a charakteru

(Mgr. Dalibor Preis, 26. 10. 2011 8:05)

Klasická odpověď. hodnotím Vás v superlativech.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: To odpovídá výchově a charakteru

(Mgr. Dalibor Preis, 5. 11. 2011 9:19)

Jen by mě zajímalo, kam se poděl příjem ze vstupného a kde je uveden v příjmech města. Když město zaplatilo hudbu a ženám občerstvení. Tak to opravdu chodilo pořád? Hajná s Hanou tedy jistě zveřejní příjmové doklady.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: To odpovídá výchově a charakteru

(Mgr. Dalibor Preis, 26. 10. 2011 9:51)

Od začátku mystifikujte čtenáře. Skutečnoat zaobalíte tak, aby škodila. Facku jsen nedostal, byl jsem ale napaden. Skutečnost proběhla jinak, než jste tu prezentovala a to takovým způsobem, aby jste mě pomluvila. Všechny kecy, co tu vedete, nemáte podložené a ze lživých pramenů. To co tady já pronesu, mohu doložit. To Vy ne. Nenapsal jsem tu jedinou lživou informaci. Vadí Vám pravda. Můžete mi třeba vysvětlit, proč jsem na podvod v rozpočtu přišel já a ne třeba odbornice Hajná? Tak jsem zvědav, jak to vysvětlíte. Můžete mi vysvětlit, jam mohlo mít město v účetnictví tolik nedostatků, když je tam taková odbornice? A proč audit vyvěsili až s auditem školy?

Re: To odpovídá výchově a charakteru

(ch, 20. 10. 2011 22:25)

Seznamy STB - to dlouho nebylo....ach jo,pořád dokola, p.Mgr LP je jak kafemlejnek, uražená ješitnost....A že se mu na kontroly do školy nechtělo, když se hledalo, kolik se toho ztratilo...no jo, kamarád.

Re: Re: To odpovídá výchově a charakteru

(Baryk, 21. 10. 2011 6:08)

A to je jako Preis kamarád STB a komoušů? Všichni rychle zapomínáte, co to byl bolševiznus za svinstvo. No každý rychle zapomene, na co zapomenout chce. To taky svědčí o charakteru. Proč si připomínáme výročí skončení 2. světové války? Proč si připomínáme výročí sametové revoluce? Aby jsme se mezi sebou upozornili, že to svinstvo bolševizmu tu stále je a nejen to, že se dost prasat takhle bolševicky chová- viz Václav a jeho svita.

Re: Re: To odpovídá výchově a charakteru

(Mgr. Dalibor Preis, 21. 10. 2011 6:11)

Kdybych zbyl jediný, co bude poukazovat na bolševické praktiky Vobořila a jeho posluhujicí sebranky, tak neustopím. Premisa právě vychází z jeho úskočného estébáckého chování a z jeho minulosti. Osobně jsem vyžadoval lustrační dokumenty nebo účetní doklady ke kontrole. A kdo mi v tom bránil? Vobořil, Čepelák, Patrovská, Hajná atd...A kolik jste jich s nimi udala Vy? Jste také také z podobné rodiny.

Re: Re: Re: To odpovídá výchově a charakteru

(ch, 21. 10. 2011 13:59)

Z jaké jsem rodiny vím a nemám se za co stydět. Nikoho jsem neudala - jen tak pro vaší zvědavost. Ve svazcích nebyl Václav evidován sám, spolupracovníků je v Třebe taky dost, ale nechala bych už minulost minulostí.

Re: Re: Re: Re: To odpovídá výchově a charakteru

(Mgr. Dalibor Preis, 23. 10. 2011 15:02)

Tak to Vás v jistém směru omlouvá, ale pokud je budete obhajovat, tak Vás to řadí k nim.

Re: Re: Re: Re: To odpovídá výchově a charakteru

(Mgr. Dalibor Preis, 23. 10. 2011 15:51)

A ještě pro pochopení. Já se nikdy po těchto věcech nepídil, ani nemám zájem. Vadí mi, že to rozhlašovala jedna dáma z kovomatu. To Vám asi nepřipadá divné . To jste jí asi nepřišla říci, že by toho měla nechat a udělat tlustou čáru. A teď jí budete omlouvat? To je přesně ono, jak se chováte. Etika fuč, charakteru ani za mák. Četla jste dopis panu Prouzovi?
Jste jako hájená zvěř, neústupná v oblíbených praktikách. A na zasedání to popřela. Báječné.

Re: Re: Re: To odpovídá výchově a charakteru

(ch, 21. 10. 2011 14:00)

Z jaké jsem rodiny vím a nemám se za co stydět. Nikoho jsem neudala - jen tak pro vaší zvědavost. Ve svazcích nebyl Václav evidován sám, spolupracovníků je v Třebe taky dost, ale nechala bych už minulost minulostí.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16

následující »