Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kde je pravda?

15. 9. 2011

 

Kde je pravda

 

Litoměřický deník zveřejnil 13. 9. článek, ve kterém starostka města m.j. hodnotí práci místního strážníka. Ten se v diskusním fóru – anketě - proti některým výrokům ohradil.

Starostka města Třebenice M. Patrovská celou záležitost dementovala v LD i na webu města. Přesto, že k článku měla být vedena diskuse až do pátku 18. 9. 2011, byl článek z běžně dostupných stránek odstraněn. Občané se již nedozvědí, jak anketa dopadla. Závažnější ale je, že zřejmě neměl pravdu ani LD, jinak by článek nestáhl. Pravdu neměl ani místní strážník. S jeho stanoviskem a troušením informací po městě nesouhlasila řada občanů. Starostka města již tradičně mlžila jako podzimní ráno, a korunu všemu nasadila zveřejněním dementi na webu města. Jak se tato informace slučuje s rozhodnutím zastupitelstva, že na stránkách města nebude zřízeno diskusní fórum? Jak se opět ukázalo, „Právo“ zveřejňovat informace na městských stránkách a v ČG mají jenom někteří Občané.

Běžný občan se může jenom dohadovat, kdo má pravdu. Zřejmě jako v ostatních případech, kdy představitelé města neříkali občanům pravdu, bude celá záležitost zapomenuta a zavedený systém o právech občanů a voličů zůstane planou deklarací.

 

                                                                                                          F. Immer

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Haně, Honzovi

(Mgr. Dalibor Preis, 27. 11. 2011 11:38)

Šel jsem se svým sedmdesátiletým kolegou do nákupního střediska koupit nové boty. Z běhání po obchodě jsme vyhladověli, tak jsme se rozhodli někam se jít najíst. V lokále jsem zpozoroval, že kolega civí na vedle sedící "dámu", asi v mých letech. Měla potetované lýtko, rameno, krk, vysoko natupírovaného kohouta nabarveného do zelena, oranžova, červena a modra.
Kolega od ní nemohl odtrhnout oči. "Dáma" zpozorovala, že kdykoliv k němu obrátila oči, že na ni civí. Když už toho měla dost, tak se ho sarkasticky zeptala: " Co máš za problém dědo, tys v životě neudělal nic divokýho?"
Protože kolegu znám, tak jsem raději rychle polkl to, co jsem měl v puse, aby mně při jeho odpovědi nezaskočilo.

Kolega s důstojným klidem a bez mrknutí oka povídá:" Jedenkrát jsem si vzal drogu a přefiknul jsem páva. Teď se koukám, jestli Ty nejsi ten výsledek!"

Máte také tetování nobo ti Vaši oblíbenci?

Re: sršni

(sršeň, 28. 11. 2011 6:17)

Tak to se asi dobře znáte, bolševismus a opilý řidič je srovnání jako stalin a brat pitt..milá dámo.

Haniným psům?

(Haryk, 22. 11. 2011 21:57)

To mi teda nedělejte pane Preis,já nejsem Haninej pes a nejsem z jednoho dvora,to bych si teda vyprosil!Mám svůj dvoreček čistej, pěkně uklizenej,žádné svinstvo a podrazy nepěstuju,co bych hledlal u Hany?V pracovní době u počítače nesedím a práci kterou mám si považuju.A Hana už zase ukázala jak je perfektně informovaná a jak ji jdou počty.A zapomněla,že úřad není zavřený jen před vánočníma svátkama,ale několikrát do roka.Já jsem podle ní nic,za to ona vydá za několik pavlačových drben

Re: Haniným psům?

(baryk, 23. 11. 2011 13:13)

Haryku, on nás dva určitě nemyslel, ale mohl třeba , když tak štěkají, napsat vlkům nebo šakalům. My 2 psi nejsme z jejich dvorku, tam by nám nedali vůbec nažrat a chcípli bysme do týdne.

Re: Re: Haniným psům?

(Haryk, 23. 11. 2011 20:00)

To jsem si teda oddych Baryku, protože na tom jejich dvorku by jsme nepošli jen hlady ,už ten jejich vzduch by nás otrávil.A kam že zmizelo těch 20 tisic co taky chtěli hodit na bývalou účetní?

p. Immerovi

(Honza, 23. 11. 2011 17:40)

V klubu seniorů nepanuje nesmiřitelný postoj,protože se vás všichni bojí.Příspěvky z jejich stránek jste smazal,protože vypovídaly pravdu o Vás, a to se vám nehodilo.Fantomas byl sice zloduch v masce,ale Vy se chováte jako zloduch v plné podobě.

Haně a jejím psům

(Mgr. Dalibor Preis, 22. 11. 2011 21:24)

Haně a všem jejím psům z jednoho dvora vzkazuji, že mi opravdu vadí, když neschopné a dobře placené úřednice vysedávají u neúředních webových stránek v pracovní době. Pokud úřední stránky sloužící pro Třebeničany šmahem zastupitelé zamítli, tak je snad pochopitelné, že nebudu tolerovat vegetování a piknikování úřednic, zodpovědných za chod města, u těchto stránek. Čas na Třebeničana ať si udělají ve svém vlastním volnu a na úřední stránky v pracovní době. Jak ale Vobořil nastavil pracovní morálku a kvalitu nástupkyň, tak se nedivím, že to nepochopí nejen tyto úřednice, ale i jejich stejně myslící spřízněnci.
Hana i "Amazonky" se neoprostí od lží a mystifikací. Je to v nich a vše je jen dědictví dobře proškolené staré struktury. I obsah školní inspekce je úmyslně zkreslen a lživě prezentován. Amazonky a Hana jsou v tom mistři.
V roce 2008, 31.12., bylo převedeno 20 tisíc korun na §, o kterém později Vobořil tvrdil, že jo to práce bývalé účetní. Ta tam už ale tři měsíce nepracovala. Možná potřebují "Amazonky" klid na podobné fígle.

p. Preisovi

(Honza, 23. 11. 2011 17:35)

Za to vy jste p. Preisi schopný,ale všeho.Vy už prostě ze zásady jdete proti těm,kteří se vám nějak znelíbili. Zastáváte se ředitel když ani neznáte důvody jeho odvolání.Pan ředitel,když už se vám svěřuje,by vám měl říct celou pravdu,nejen tu svojí,pak se dobře obhajuje.Ale to je stejně jedno,vy byste se zastával všech,kteří jsou proti radnici.

Haně

(baryk, 23. 11. 2011 13:21)

Vy snad máte na úřadě nebo v železářství odposlechy. Chudák Preis, zas kvůli němu nikdo na nic neodpoví. Ale to je tak vždycky. A mimochodem, všichni zastupitelé pobírají odměnu za svou nadpracovní činnost. Tak by nám, plebejcům, mohli ukrojit něco ze svého volného času a sem tam něco omračujícího písnout. Proto se snad lidmi nechali zvolit, aby mohli své voliče i takto zastupovat, chápu to dobře???

škola

(Hana, 17. 11. 2011 10:34)

Domnívám se, že o odvolání ředitele z funkce se už šuškalo dva roky zpětně. Jen k tomu p.Vobořil nedostal odvahu,tak jako ostatně v jiných věcech.Je asi dobrý designér a stavitel, co se mu musí nechat,ale jako učitel a manager zklamal.Je všeobecně známé, že škola dobře funguje právě díky paní zástupkyni a kvalitním pedagogům,co se týče pedagogické práce,asi nelze nic namítat.To že asi dočasně převezme funci ředitele do výsledku konkurzního řízení zástupkyně je běžná praxe, na tom opravdu nevidím nic špatného. Doufám, že příspěvek Baryka byla výzva pro zastupitele k tomu, že se pochlapí a zveřejní důvody odvolání ředitele včetně auditorské zprávy z kontroly hospodaření, aby se předešlo emocem a klepům.

Re: škola

(Bravo, 17. 11. 2011 11:33)

To se povedlo největší klepna má starost aby se nešířily klepy!!

Re: Re: škola

(Baryk, 17. 11. 2011 21:58)

Ta, co je šířila o řediteli a učitelce šánové? A mladá karlíková jí napsala, jak to skutečně bylo? Jak to tedy Hano skuzečně je.Ještě jste se Nikole karlíků ani za ty drby nebyla schopna omluvit.A čekáte,že město to zveřejní? Tak to budu asi prezidentem,než se to stane.

Re: škola

(Haně, 18. 11. 2011 8:28)

Nejdřív byl Vobořil nepřekonatelný ekonom s ředitelskou zkušeností,teď ho Hana pasovala do role dobrého designéra a stavitele.Tím asi myslí tu třebenickou zelenou nestvůru co hyzdí pohled na Třebenice a za ty prachy co stála se toho tam moc dělat nedá.Jinak tu po něm zbyly jen dluhy!!!!Na dobrém chodu školy má určitě zásluhu celý pedagogický sbor a to pod dobrým vedením ředitele především.To se také musí umět.Jestli je paní zástupkyně tak schopná jako tatíček,tak pozdrav bůh!!!Možná všeho ne??

Re: Re: škola

(tomu co psal Haně, 18. 11. 2011 10:31)

Hana psala o Mgr.Malém,že byl dobrý stavitel a..... ale jako učitel a manager zklamal. Čtěte pozorně, pak je tady hromada příspěvků zbytečných.

Re: Re: Re: škola

(F. Immer, 18. 11. 2011 15:21)

Vážený pane, paní, žádný příspěvek a komentář zde není zbytečný. Každý z nás někdy něco nesrozumitelně napíše nebo přehlédne. Četl(a) jste někdy zápis z rady města nebo ze zasedání zastupitelstva?

Re: škola

(Mgr. Dalibor Preis, 18. 11. 2011 10:51)

Pravda za pravdu? Vobořil s Patrovskou a kolektivem tajili všechny dokumenty a lhali, vytvářeli falešnou mediální atmosféru, aby byli bílí jako lilie a vy si tady budete hrát na nositele pravdy? Doufám, že se zastupitelstvo oprostí od bolševických manýrů a donutí vedení, aby zveřejnilo veškeré podvodné praktiky bývalého finančního a kontrolního výboru. Též dopisy podané a podatelně, které Patrovská s Vobořilem důkladně stopili. Také předsekyně FV by se mohla opět vajádřit, jak byla zaúčtovaná externí účetní. Nebo se vše zamete pod koberec a ukončí se vyjádřením, že vše bylo pouze nevhodně zaúčtované? Racková by mohla zveřejnit, o kterou neschopnou učiteku v MŠ vlastně šlo. A Vobořil by dokonce mohl zveřejnit lustrační osvědčení.
Všude se vypráví, jak Vobořil byl neschopný, až ho museli vyhodit, pak byl rok z toho těžce nemocný, náhle jako místostarosta a posléze starosta se uzdravil a 12 let nemarodil. Stačil přivést Třebenice do krachu, postavit předraženou tělocvičnu bez dotace a lhát přímo na zasedání. A proto máme věřit, že učitelka, která si nedokáže zjednat ve třídě pořádek, která má vlohy po otci, bude dobrá ve vedoucích funkcích? To je k smíchu. Vám, Haničko, chybí 50. léta nebo 16. století. Mohla byste vést křížové výpravy(oběti ve jménu kříže) spolu s vedením města. Je mi jasné, kdo jste a tak byste mohla zveřejnit, proč Vobořil s Patrovskou nechali některé dopisy z podatelny úplně zmizet. A také byste mohla zveřejnit, kdo psal ty anonymy. Tak honem , s chutí do toho.

Re: Re: škola

(Vlasta, 18. 11. 2011 11:19)

Koukám, že se tady eviduje i pracovní neschopnost, no ty vaše kartotéky jsou úžásný. Neevidovali jste si u bývalého starosty třeba i pravidelný sexuální život? Už by mě nic nepřekvapilo. Ale máte teď jedinečnou příležitost ukázat, jaký jste Třebeničan a můžete se přihlásit do výběrového řízení na ředitele školy a všem ukázat pořádného managera, který ve vás zajiosté je.

Re: Re: Re: škola

(Mgr. Dalibor Preis, 19. 11. 2011 9:07)

Přečtěte si dopis od Vobořilové p. Prouzovi a na nějakou evidenci jejich sexuálníh života Vám přejde chuť. Hlavně, že neevidujete pochvalné chvalozpěvy o schopnosti Vobořila a jejich dokonalé kultuře. Zřejmě je považujete za pravdivé. Oni totiž v zastupitelstvu mají dost rozumu, jsou všichni na důležitých funkcích, a nějaké připomínkové mýty považují za žumpu a házejí je rovnou do koše. Jako třeba Ludwig. A nechte si vyprávět od Vobořilové, jak to tady vlastně v šedesátých letech chodilo. A pokud Vám jde o jejich sexuální život, zeptejte se Vobořila, jak to u něho chodí. Jeho oblíbený suchý vtip je, že na co nestačí, to uválí.
A moji kandidaturu si nechám ujít a přeji všem nekomunistům v Třebenicích, aby jim vládli neschopní Vobořilovci....

Re: Re: Re: Re: škola

(Liborovi, 20. 11. 2011 0:25)

Já si evidenci nedělám žádnou, ale vy máte přehled :D

Re: Re: Re: Re: Re: škola

(Baryk, 20. 11. 2011 19:46)

Asi to byl velmi dobrý zastupitel,že má přehled. A o tom to vážení lidi, je....A to je dobře, že to tak je.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16

následující »