Jdi na obsah Jdi na menu
 


Apríl v prosinci

22. 12. 2011

 

Apríl v prosinci

 

Na těchto stránkách bylo upozorňováno, že uzavření městského úřadu mezi svátky je nezodpovědné.To se prokázalo ještě před jeho uzavřením. První sníh zřejmě „zodpovědné“ pracovníky překvapil, protože nikdo chodníky neuklízel. Podobně ledově klidné je nechala i ledovka 22. 12. Asi proto, že 21. 12. město Třebenice občanům oznámilo, že 22. 12. není úřední den. Proto je lámání končetin a dalších částí těla v tyto dny povoleno bez omezení úřední doby. Protože na úřadě není vyvěšen ani odkaz, kdo v případě kalamity drží pohotovost, mohou se občané dožadovat nápravy v případě neschůdnosti komunikací na lampárně v Lovosicích, protože zdejší nádraží je rovněž mimo provoz. Město jaksi pozapomnělo, že mimo úředně správní povinnosti vykonává také služby, podobně jako podniky služeb nebo městské technické služby. Nebo pro město Třebenice zákon a městská vyhláška o čistotě a pořádku neplatí? Nebo jde skutečně o apríl v prosinci.

                                                                                                                        Třebeničan

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Buranství

(Mgr. Dalibor Preis, 23. 12. 2011 5:47)

Toto jsou zřejmě praktiky přenesené ze školství. Starost o město má druhořadou váhu před vánočním úklidem a pečením cukroví. Obě dvě úřednice nastolily režim takový, na jaký byly zvyklé." Starého psa novým kouskům nenaučíš." A proto říkám - lajdáctví a pohodlnost. Co od nich také čekat!!!!!!!

To ale není zas něco tak vulgárního, jako třeba starost o projevenou úctu k památce zesnulého pana presidenta Havla. Smuteční prapor je již tři dny obtočen kolem dokola pochybné tyče. Nikdo nemá starost o důstojný vzhled visícího smutečního praporu. Stačila by dvakrát denně kontrola!!!!!!!!

Dámy převzaly opravdu veškerou aroganci v plném slova smyslu. Nebo snad genetická výbava?

Re: Buranství

(Mgr. Dalibor Preis, 24. 12. 2011 10:57)

Dámy se probudily. 23.12., tj včera ve 13.00, smuteční prapor upravili. U počítače by dámy vysedávaly, ale práce a zodpovědnost jim nevoní. Šikanovat, lhát a strojit intriky a pomlouvat, to dámy zvládají od přírody. Čiší to z nich na pohled!!!!!!!